Στις 22 μέχρι τις 24 Σεπτεμβρίου στη Σπερχειάδα Φθιώτιδας ζήσαμε την εμπειρία του…
Enduro Festival 2017
Το Worksbike Shop σε συνεργασία με τη νεοσύστατη λέσχη Σπερχειάδας (Λ.Ε.Μ.Σ) διοργάνωσε το event και παράλληλα γιόρτασε τα 10α γενέθλιά του σε ένα τριήμερο γεμάτο με enduro δράση.
Σε μια πανέμορφη τοποθεσία, η καθαρά Enduro διαδρομή 85χλμ. με εκκίνηση και τερματισμό στην περιοχή Γόργιαννη, δίπλα στην εξαιρετική πίστα MX, οι συμμετέχοντες ανανεώθηκαν, οδήγησαν, επικοινώνησαν και δήλωσαν την πίστη τους στο άθλημα με όλους τους τρόπους.
Το ENDURO-MX ήταν εκεί, για να απολαμβάνοντας τις στιγμές, όπου είχαμε στόχο να παρουσιάσουμε την Εταιρία μας, τα προϊόντα που εισάγουμε και τις υπηρεσίες που παρέχουμε στους φίλους μας.
Η παρουσία μας στην Ελληνική αγορά θα συνοδευτεί από eshop…το www.enduro-mx.gr επικοινωνώντας όλη την γκάμα των συνεργασιών μας, καθώς και με κεντρικό κατάστημα επιλεγμένων ειδών, ανταλλακτικών, αξεσουάρ και εξοπλισμού αναβάτη στην Αθήνα.
Σας ευχαριστούμε όλους για τις υπέροχες στιγμές, η επιτυχία ήταν απόλυτη και η αναμονή δύσκολη μέχρι το επόμενο…